TEKNOVA COVID-19 ÖNLEMLERİ

Kasım 12, 2020by volkan0
teknova-covid

Değerli İş Ortaklarımız,
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılan Covid-19 salgını ile ilgili süreci ciddiyetle takip etmekte, Sağlık Bakanlığı ve ilgili otoritelerin yayınladığı güncel bilgiler ışığında gerekli önlemleri kademeli olarak uygulamaktayız.

Teknova A.Ş. olarak önceliğimiz her zaman olduğu gibi şuanda da şirket çalışanlarımızın sağlığı ve bu konu ile ilgili alınacak önlemlerdir. Bu kapsamda;
– Şirket içerisinde maskesiz, eldivensiz bir çalışanımız bulunmamaktadır. Tüm çalışanların steril maske ve siperli maske kullanımı zorunlu kılınmıştır.

– Çalışanlar sosyal mesafe gereği birbirlerinden olabildiğince uzak noktalarda çalışmaktadırlar. – Şirket içerisinde belirli noktalardaa temas gerektirmeyen el dezenfektanlarımız bulunmaktadır. – Her gün şirket temizliği istisnasız sağlanmakta ve 2 günde 1 mesai bitimi şirket içerisi ve çevresi dezenfekte edilmektedir.

– Çalışanlarımıza sık aralıklarla ateş ölçümü yapılmaktadır.

– Şirket içerisinde sebil gibi toplu kullanım eşyalarının kullanımını engellenmiş olup şirket çalışanlarının ihtiyaçları (su vb.) bireysel olarak giderilmektedir.

– Dışarıdan gelen hiçbir malzeme dezenfekte edilmeden şirket içerisine alınmamaktadır.

– Dışarıdan gelen misafirlerimiz ilgili personel kontrolünde içeri alınmakta, ateş ölçümü yapılmakta, gerekli hijyen önlemleri sağlanmakta ve bu şekilde şirket içerisine kabulü sağlanmaktadır.

– Şirket içerisine kendi araçlarımızda dahil olmak üzere araç alınmamakta ve gerekli işlemler dış kapıda yapılmaktadır.

– Çalışanlarımıza İş yeri hekimi ve İSG Uzmanımızın önderliğinde gerekli güncel bilgilendirmeler yapılmaktadır.

– Mümkün olan personelimizin uzak çalışması sağlanmaktadır.

Bu salgın toplum sağlığını tehdit etmekle beraber ülkelerdeki ticari faaliyetleri de olumsuz etkilemektedir. Aldığımız önlem ve hayata geçirdiğimiz uygulamalarla, sorumluluklarımızın bilincinde olarak hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden sürekliliği sağlamayı amaçlıyoruz. Ham madde stoklarımızı artırarak yaşanabilecek olası bir problemi minimize etmiş ve dünyanın farklı kıtalarından ham madde kaynaklarımızı çeşitlendirerek alternatif tedarikçi kullanımını operasyonumuza dahil etmiş bulunmaktayız. Bu süreçte Yüzyıl Şube’miz açık olacaktır ve sevkiyat yapılmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizin ürün tedariki konusunda sorun yaşamaması adına stoklarınızı ve sevkiyat sürelerini planlamanızı rica ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknova A.Ş. © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız
Teknova A.Ş. © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
  • S.S.S.
  • Belgeler
  • Banka Hesapları
  • E-Katalog
Sosyal MedyaHesaplarımız