Makina ve Ekipman Satışı

Teknova, Betz mürekkep ve pompa sistemlerinin Türkiye’deki tek temsilcisidir. Betz firmasının kurulduğu 1981 yılından bu yana, baskı endüstrisindeki saygın makine üreticileri ve tedarikçilerinin geliştirme ortağı oldular.

Teknova, Betz  mürekkep ve pompa sistemlerinin Türkiye’deki tek temsilcisidir. Betz firmasının kurulduğu 1981 yılından bu yana, baskı endüstrisindeki saygın makine üreticileri ve tedarikçilerinin geliştirme ortağı oldular. Yenilikçi güçlerini geliştirmeye devam etmek için Betz Flow GmbH, 2017 yılında bağımsız bir şirket olarak SAMOA Grubunun uluslararası şirket ağına entegre edildi.    Birçok müşteri gereksinimi, kapsamlı standart pompa ve aksesuar programımızla karşılanabilir. Çok özel gereksinimler ve ortamlar için uzmanlarımız, işyerinde optimum ergonomiyi sağlayacak ve süreçteki güvenliği arttıracak bireysel endüstri ve sistem çözümleri geliştirecektir. Tüm bu sistemler sürekli olarak genişletilebilir ve artan gereksinimlere göre ayarlanabilir.

Betz ofset mürekkep dağıtım sistemleri ve aynı zamanda ofset mürekkep üretim dispensing makinesi da üreten bir firmadır. UV mürekkep dağıtım ve besleme sistemleri de üretmektedir.

Varil pompalarımız ve konteyner pompalarımız, nötr ve agresif, yanıcı olmayan ve kolay alev alabilen, hafif viskoziteli, temiz veya kirli sıvıların farklı boyutlardaki mobil veya sabit konteynerlerden güvenli ve ekonomik bir şekilde aktarılması ve doldurulması için uygundur.

Teknova A.Ş. © 2024 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mahallesi 3042. Sokak No:14 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız
Teknova A.Ş. © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
  • S.S.S.
  • Belgeler
  • Banka Hesapları
  • E-Katalog
Sosyal MedyaHesaplarımız