Temsilciliklerimiz

Teknova, tesislerinde üretimi ve satışı gerçekleştirilen 100’den fazla türde Teknova markalı ürünün yanında, temsilcilikler kanalı ile Trelleborg Sava, Baldwin, tesa®, MARKS.3ZET, Betz, Cheshire Anilox, IST-UV, Gleitsmann, LeadEdge ve birçok farklı dünya markasının satışını gerçekleştirmektedir.

Teknova, tesislerinde üretimi ve satışı gerçekleştirilen 100’den fazla türde Teknova markalı ürünün yanında, temsilcilikler kanalı ile Trelleborg Sava, Baldwin, tesa®, MARKS.3ZET, Betz, Cheshire Anilox, IST-UV, Gleitsmann, LeadEdge ve birçok farklı dünya markasının satışını gerçekleştirmektedir.

Trelleborg, 1905 yılında kurulan ve merkezi İsveç’in Trelleborg kentinde bulunan polimer teknolojisine odaklanan küresel bir mühendislik grubudur. Dünya genelinde 24.000’den fazla çalışanıyla, 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Zorlu ve çeşitli uygulama alanları için transferi başarıyla gerçekleştiren baskı blanketi(kauçuğu) üretimini gerçekleştirmektedir.

Baldwin Technology Company Inc., 1918’de ABD’de New York’ta William Gegenheimer tarafından kurulmuştur. Gegenheimer, temizlik zamanını azaltarak ofset baskı potansiyelini ortaya çıkaran Baldwin Makina Yıkayıcı’yı icat etti. Takip eden on yıllar, 1987 yılında önemli bir büyüme ve halka açık bir şirkete dönüşümle devam edecek olsa da, Baldwin şimdi ABD merkezli milyarlarca dolarlık küresel üretim ve mühendislik danışmanlık firması Barry-Wehmiller’in yatırım kolu olan BW Forsyth Partners’a aittir.

Baldwin’in mevcut operasyonları, müşterilerimize hızlı ve verimli hizmet sunmak için tasarlanan kapsamlı bir küresel Satış ve Servis altyapısı ile 9 ülkede 18 noktada stratejik olarak konumlandırılmıştır.

tesa®, nihai tüketiciler, endüstriyel ve profesyonel müşteriler için teknik yapışkan bantların ve kendinden yapışkanlı sistem çözümlerinin (7.000 den fazla ürün) dünyadaki lider üreticilerinden birisidir. 2001 yılından bu yana tesa® SE (4.917 çalışan), Beiersdorf AG’nin (ürünleri NIVEA, Eucerin, ve la prairie kapsayan) yüzde yüz iştiraki olan bir şirkettir.

Otomotiv endüstrisi, elektronik sektörü (örnek olarak, akıllı telefonlar, tabletler), basım ve kağıt, inşaat tedariki ve etkin marka ve ürün korunması için güvenlik konseptleri gibi farklı endüstriyel sektörleri için uygulamalar %76 oranındaki tesa® Grubu satışlarının (2018: 1,342.8 milyonlarca) açıklamasını yapmaktadır. tesa® aynı zamanda, ilaçlı plasterlerin geliştirilmesi için ilaç endüstrisiyle de ortaklık yapmaktadır. tesa®, nihai müşteriler için 300 ürünün evlerinde ve ofislerinde çalışmalarını kolaylaştırdığı tüketici ve zanaatkâr faaliyet alanında %24 oranında satış payına sahiptir.

Marks.3Zet, kalibre edilmiş pressbant için mucit ve dünya lideri ve renk kodlama sistemi kullanan kendinden yapışkanlı astrolon tedarikçisi olarak, dünya çapındaki müşterilerine sistem ortaklarına işbirliği içinde geniş bir ürün yelpazesi ve kapsamlı hizmetler sunar.

Betz, 1981 yılında kurulduğundan beri, saygın makine üreticileri ve tedarikçileri için baskı endüstrisinde bir geliştirme ortağıdır. Her türlü viskozite ve kıvamda ürünün işlenmesi için doldurma, boşaltma, taşıma, devridaim, dozaj ve formülasyon işlemlerinin otomasyonu için bileşenler geliştiriyor ve üretiyor. Bu bileşenler ayrı bir çözüm olarak kullanılabilir, ancak ayrı ayrı planlanan işlem çözümleriyle de birleştirilebilirdir.

Cheshire Anilox, 1992 yılında kurulmuştur. Birleşik Krallık’ta bulunan en büyük Anilox merdane ve  sleeve(siliv) üreticisidir. Aylık 1500’den fazla merdane üretimi ile Avrupa’nın bu alandaki en büyük tedarikçilerinden bir tanesidir. Dünya çapında 100’den fazla ülkeye ürün tedarik etmektedir. Dünya çapında onlarca baskı makinesi üreticisi ile merdanelerinin üretimi ve geliştirilmesi alanında işbirliği yapmaktadır.

IST-UV, dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biri olarak ultra mor ışık (UV), kızılötesi (IR) ve sıcak hava (WA) kullanarak grafik sanatlar ve endüstriyel uygulamalar için kurutma ve UV kürleme sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve dağıtıyor. Optik sistemleri birkaç saniye içinde mürekkepleri, vernikleri ve yapıştırıcıları sertleştirir ve farklı uygulamalarda kullanılır.

Gleitsmann, 1847’de “kuru mürekkepler için kimyasal fabrikası olarak Almanya’da kuruldu. Gleitsmann büyüdü ve 1920 yılına kadar İtalya, İsveç ve Avusturya’daki yan kuruluşlar kuruldu.

Bugün, Gleitsmann International GmbH, temel olarak uluslararası pazarın bireysel gereksinimlerinde uzmanlaşmış lider bir baskı mürekkepleri üreticisidir. Bir Alman üreticinin standardıyla en yüksek kaliteyi, yenilikçi ürünleri ve bireysel hizmeti talep ediyor ve teklif ediyor.

Leadedge, sürekli büyüme ve yatırım sayesinde, kurulduğu İngiltere’de fleksografik ve oluklu mukavva baskı malzemeleri ve klişe altı tamponu pazarında dünya çapında lider oyunculardan biri haline geldi.

 

Leave a Reply

Teknova A.Ş. © 2024 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mahallesi 3042. Sokak No:14 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
Sosyal MedyaHesaplarımız
Teknova A.Ş. © 2020 Tüm hakları saklıdır.
Akçaburgaz Mah. 3101. Sk. No:6 Esenyurt/Istanbul/Türkiye

Yüzyıl Matbaacılar Sitesi 1.Cadde No:91 Bağcılar/Istanbul/Türkiye
Web SitesiBağlantılar
  • S.S.S.
  • Belgeler
  • Banka Hesapları
  • E-Katalog
Sosyal MedyaHesaplarımız